Şirket Profilimiz

Şirket Profilimiz

Teknik Makine, 1988 yılında kurulmuş olup, 2000 yılı itibariyle İkitelli O.S.B. deki yerinde şirket unvanını alarak faaliyetine devam etmektedir.

Teknik Makine, her türlü talaşlı imalatın yanı sıra, imalatçı müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda özel sipariş makineler üretmektedir. Üretim yelpazesi sektör bazında çok geniş olup, tasarım ve projelendirmesi tamamen kendi bünyesinde yapılmaktadır.

Üretilen makineler, genellikle piyasada emsali bulunmayan, yapılan işe ve imalata uygun olarak tasarlanmış, iş yükünü azaltmak ve zamandan kazanmak için tasarlanmış özel sipariş makinelerdir. İmal edilen makineler ile müşterilerimizin öncelikle imalatta insan gücünü azaltarak, üretimlerini arttırmak ve sonuç olarak kalite ve prestijlerini yükseltmek ilkemiz olmuştur.

Gelişen teknoloji ve değişen talepler doğrultusunda sahip olduğu 30 yılı aşkın imalat tecrübesi ve deneyimli teknik personeli ve satış sonrası servis hizmeti ile özel sipariş makine üretiminde yurt içi ve yurt dışında fark yaratmaya devam etmektedir.